Hau da, egunez egun, 50. Durangoko Azokan, Plateruenan eta Ahotsenean joko duten taldeen eta ordutegien zerrenda osoa:

Abenduak 4, ostirala

Ahotseneako zuzenekoak:

  • 11:00 Izate Faltsua.

  • 11:40 Kasernarat.

  • 12:20 Lou Topet.

  • 13:00 Biluzik.

  • 13:40 Elortegi anayak.

  • 14:20 Pornox.

  • 15:00 2ZIO.

  • 15:40 Konbenio del metal.

  • 16:20 Gabezia.

  • 17:00 Xoriñoak kaloian.

  • 17:40 Hira.

  • 18:20 Txapelpunk.

  • 19:00 Noizean behin.

  • 19:40 Piztiak.

 Platerueneko zuzenekoak:

  • 22:30 Jupiter Jon, Sacco, Anari, Irazoki & lagunak, Audience, Nire eta Bidehutseko beste zenbait piztia. 10€
  • 3:00 MOï MOï Kolektiboko DJ saioa

 

Abenduak 5, larunbata

Ahotseneako zuzenekoak:

  • 11:00 Lain.

  • 11:40 Xutik.

  • 12:20 Haxotz.

  • 13:00 Igelaren banda.

  • 13:40 Hesian.

  • 14:20 Hibakusha.

  • 15:00 Hotzikara.

  • 15:40 Nabil.

  • 16:20 The Friday’s Crew.

  • 17:00 Eratu.

  • 17:40 Arkada Social.

  • 18:20 Bostenbor.

  • 19:00 Voltaia.

  • 19:40 TikTara.

Platerueneko kontzertuak:

    • 14:00 Lumi

    • 23:00 Iheskide 5€

 

Abenduak 6, igandea

Ahotseneako zuzenekoak:

  • 11:00 Elorri.

  • 11:40 Maddi Oihenart & SokaHots Orkestra.

  • 12:20 Borja Estankona.

  • 13:00 Isuo Sasiia & Jon Murua.

  • 13:40 U.K BILL

  • 14:20 Radiator.

  • 15:00 Txoriak Negutegian.

  • 15:40 Begiz begi.

  • 16:20 Ze Esatek!.

  • 17:00 Larregi.

  • 17:40 klak!son.

  • 18:20 Aguxtin Alkhat.

  • 19:00 Izaki Gardenak.

  • 19:40 Tutan Come On.

Platerueneko kontzertua:

  • 22:30 Olatz Zugazti 10-12€.

 

Abenduak 7, astelehena

Ahotseneako zuzenekoak:

  • 11:00 Serious Business.

  • 11:40 Mikel Uraken.

  • 12:20 Los Galerna.

  • 13:00 Muskulo.

  • 13:40 Hutsa.

  • 14:20 Niketz.

  • 15:00 Elustondo.

  • 15:40 Pecozza United.

  • 16:20 Han.

  • 17:00 Marmoka.

  • 17:40 Sueder.

  • 18:20 Bilbomatiks.

  • 19:00 Skasti.

  • 19:40 Kometa.

Platerueneko kontzertua:

    • 23:00 Esne Beltza 8-10€

 

Abenduak 8, asteartea

Ahotseneako zuzenekoak:

  • 11:00 PAM.

  • 11:40 Iseka.

  • 12:20 Josu Bergara.

  • 13:00 Bi Bala.

  • 13:40 MG Banda.

  • 14:20 Zazkel.

  • 15:00 Galtza Gorriak.

  • 15:40 Nik Khaos.

  • 16:20 Pelax.

  • 17:00 Seiurte.

  • 17:40 Atzekabe.

  • 18:20 Etorkizun Beltza.

  • 19:00 Hi Exekutibo.

  • 19:40 DZAUST!

Platerueneko kontzertua:

    • 20:10 Korrontzi

 

Horrez gain, hainbat musikarik euren lanak aurkezpen formatuan plazaratuko dituzte, Ahotsenearen solasaldien gunean. Ikus egitarau osoa hemen: http://ahotsenea.durangokoazoka.eus/eu/egitaraua-ahotsenea

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn